נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 רעיונות יצירתיים לשילוב שוקולד באירועים מיוחדים

אין ספק ששוקולד הוא מוצר שאהוב על קהלי יעד רבים: ילדים, צעירים ומבוגרים. עובדה זו הובילה לנוכחות ערה של המוצר באירועים שמופקים על ידי מביני עניין בתחום הקולינריה. מדריך זה עולה לרשת, כדי להעלות את המודעות לנושא בקרב אנשים פרטיים ועובדים בארגונים שונים שמתכננים להפיק אירוע בקרוב. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתהפכו את האירוע הבא שלכם לבלתי נשכח. 

 

רעיון מספר 1 – תוסיפו ליקר שוקולד לבר האלכוהול

אם אתם מתכננים לקיים אירוע שיש בו בר אלכוהול, עליכם ליישם את הרעיון הנוכחי שישדרג את הבר באופן משמעותי. מדובר בתוספת של ליקר שוקולד איכותי במגוון טעמים, למשל:

  • ליקר שוקולד לבן
  • ליקר שוקולד מריר
  • ליקר שוקולד חלב ועוד

שכן, מדובר בתוספת ייחודית שלא תראו באירועים "רגילים". זו תאפשר לכל חובב שוקולד למצוא את הליקר המתאים לו ביותר.

רעיון מספר 1 – תוסיפו ליקר שוקולד לבר האלכוהול

רעיון מספר 2 – תקיימו סדנת שוקולד מקצועית

אי אפשר לרכז רעיונות יצירתיים שיאפשרו לשלב שוקולד באירועים מיוחדים, מבלי להציג את דה קרינה סדנת שוקולד שתאפשר לאורחים ללקק את האצבעות בהנאה. מדובר בסדנה חווייתית שמתאימה לכל המשפחה (ילדים ומבוגרים כאחד), במהלכה כל אחד מקבל ערכה אישית שכוללת חומרי גלם איכותיים שיאפשרו להתנסות בהכנת השוקולד וליצור פרלינים ותוצרים מתוקים אחרים שייארזו באריזה אישית.

 

רעיון מספר 3 – תעניקו מארז שוקולד לכל אורח

רעיון זה מתאים למביני העניין מבינכם שרוצים להעניק לכל אורח מתנה קטנה ומתוקה במיוחד. מדובר במארז שוקולד איכותי שייארז בתוך קופסת פח מעוצבת. את השוקולדים הללו תוכלו להכין בעצמם (אם יש לכם את הידע בנושא) או לקנות מראש חבילות מעוצבות ולהוסיף אליהן ברכה מעוצבת עם כיתוב שנוגע לאירוע, למשל: "שמחים שלקחתם חלק באירוע שלנו, מאחלים שיהיה לכם המשך יום מתוק". נזכיר שתוכלו לשלב את הרעיון הזה עם חוויה ייחודית, במידה ותבחרו בסדנת השוקולד שהוצגה לעיל. שכן, זו תאפשר לכל אורח לצאת עם מארז שוקולד שהוא הכין בעצמו.

רעיון מספר 3 – תעניקו מארז שוקולד לכל אורח

טיפ חשוב לסיום: תבחרו בשוקולד איכותי

בחירה ברעיון יצירתי שיאפשר לכם לשלב שוקולד באירוע מיוחד מצריכה היכרות עם הטיפ החיוני שהוצג בכותרת לעיל. שכן, עליכם לשים דגש על איכות השוקולד שיוגש במהלך האירוע (ואין זה משנה מהו הרעיון הנבחר), משום ששוקולד מכל סוג שהוא, בדומה ליין טוב, חייב להיות בעל איכות גבוהה. מי שיבחרו ליישם את הטיפ הזה, יוכלו להיות בטוחים בכך שהשילוב של השוקולד באירוע הנבחר יתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

השורה התחתונה – זה הזמן לבחור!

אלה היו 3 הרעיונות היצירתיים שיאפשרו לכם לשלב שוקולד באירועים מיוחדים. כעת אתם מכירים בהם מקרוב וברורה לכם החשיבות בבחירה איכותית וטרייה. כך שבשלב זה תצטרכו רק לבחור את הרעיון המתאים לאירוע הנבחר ולאפשר לאורחים שלכם ליהנות מכל ביס.

3 רעיונות יצירתיים לשילוב שוקולד באירועים מיוחדים

מה היה לנו עד עכשיו?
מגשי אירוח כשרים לחברות

כולנו יודעים שאוכל- הוא חלק משמעותי ומרכזי בכל אירוע חברתי. ובכל אירוע משפחתי, או הרמת כוסית בעבודה, על המארח,