נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה מופע של מנטליסט באירוע קטן?

כולנו יודעים שהעלות של הופעה לא ממש משנה אם המוזיקה נהדרת, הלוגיסטיקה פשוטה, והקהל זוכה להופעה יוצאת מן הכלל. עם זאת, עבור קהל קטן או חובבים שרוצים להרטיב את רגליהם, יכול להיות קשה למצוא מקומות שרוצים להזמין מנטליסט. למזלם של כל המעורבים, יש פתרון – אתה יכול לשכור אחד!

 

מה זה מנטליסט?

מנטליסט הוא אדם שמראה סימני רגש. הם יכולים להראות שמחים, עצובים, אורלי, והתנהגותם מושפעת לרוב מציפיות הקהל מהם. יכולים להתנהג בשמחה, עצובה, אורלי, והתנהגותם מושפעת לרוב מציפיות הקהל מהם. סיבה מצוינת לארח מופע מנטליסטים היא כדי שתוכלו לקבל קצת בידור במהלך האירוע שלכם.

הופעות רבות השנה הוזמנו עם אורחים שהציעו לעזור בהקמה ותחפושות, וזו הפכה לדרך מצוינת לרגש את מי שמגיע לאירוע. אתה יכול גם לארח מופעים פרטיים לאירועים פרטיים, וגם אתה לא יכול להשתבש עם זה.

 

למה דווקא מנטליסט?

מנטליסט הוא אומן על חושי שתמיד מסקרן את הנוכחים, תמיד משאיר להם תהייה שמא המעשים הם קסם אמיתי או קריאת מחשבות ברמה גבוהה או אולי טריק מסובך שאינם מבינים. מנטליסטים רבים שובים את הקהל בעזרת מסתורין ובכך גורמים לכך שהקהל ישבה בקסמיהם מה שעוזר להם לקרוא אותם יותר לעומק ולהפתיע אותם בפיסות מידע ששלפו ממוחם. אמן מומלץ שחווינו הופעה שלו ונשארנו עם הפה פתוח הוא mxgems – אמן חושים.

 

כמה יכולים לפעול בהופעה קטנה?

יש הרבה דברים לאהוב בהופעות, אבל שום דבר לא יכול להיות מספק יותר מאשר לעזור לכמה זרים להפוך לאמנים מול קהל. אתה יכול לשכור אמנים שיופיעו ויפעלו באירוע שלך. בדרך כלל מופיע אמן חושים בודד אך במקרים מסוימים ניתן להעלות כמה אמני חושים ברצף, קוסמים עובדים טוב עם מנטליסטים כיוון שהם פועלים על אותו אזור במוח של הקהל, מסתורין והפתעת הקהל.

הם פשוט ישבו את הקבל בעזרת קסמים ובעזרת קריאת מחשבות וכך הקהל ישאר על הכיסא במשך זמן ארוך תוך בהייה בטריקים המופיעים מולם ללא אפשרות להבין כיצד דברים אלו התרחשו. אתה פשוט מלמד את הקהל שלך איך להרגיש, והם צמאים להפליא לעוד.

 

כמה עולה מנטליסט לאירוע קטן?

אם אתה מארח מנטליסט, תצטרך לשלם על הכל. יהיו עלויות עבור הברים, העוזרים שלך, המקום והסחורה והשירותים שמספק המקום. תצטרך גם לכסות עלויות כמו מתנות, חשבונות מלונות, נסיעות, הוצאות אוכל ובידור. עלות אירוע קטן תהיה תלויה בסוג המופע שתרצו להעלות. אירוע רגיל עם מופעים במועדונים בעלי קיבולת מוגבלת עולה 1000-1500 שקל בתוספת דמי שכירות, בעוד שהופעות בקנה מידה קטן יותר עולות לרוב 500-1000 שקל.

 

סיכום

אתה יכול לשכור מנטליסט שיופיע ויפעל באירוע שלך, והוא לא יעלה הרבה. אתה יכול גם לתת לקהל שלך את החוויה של להתרשם מקריאת מחשבות. יש לזה כל כך הרבה יתרונות! הכי חשוב זה שבסוף כולם יצאו מרוצים מהמופע ומסופקים.

עלות מופע מנטליסט באירוע קטן

מה היה לנו עד עכשיו?