נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מה הוא סוג השיש המומלץ למטבח?

כשהמטבח פעיל והוא לא מיועד רק ליופי, רוצים שהשיש המשטחים יהיו מתאימים לבישול, קלים לניקוי, אבל גם עמידים ואיכותיים מספיק… כבר כשמתכננים את המטבח, חשוב להקפיד על בחירת שיש מתאים, כדי להקל עליכם, ריכזנו עבורכם את המידע שכדאי להכיר בבחירת שיש למטבח.

 

מאיפה כדאי לרכוש את השיש למטבח?

קיימים חנויות שיש רבות בארץ. אל תלכו לכל חנות מזדמנת. בקשו המלצות מחברים. חפשו חנות שיש שהיא ספק מורשה של כל החברות, ואל תזלזלו במבצעים. אם הציעו לכם לרכוש שיש למטבח בראשון לציון, פנו להתרשמות, ייתכן ואתם תגלו בדיוק את מה שחיפשתם. כך שלא חייבים לרכוש את השיש דווקא בחנות שנמצאת ברחוב הסמוך. בפרט כשבחנות אחרת ניתן ליהנות ממבחר גדול יותר באותו מחיר.

 

מהו סוג השיש המומלץ?

חשוב לדעת כי בבחירת שיש או כל משטח עבודה אחר למטבח שלכם, קיימת חשיבות רבה להתאמת המשטח לצרכים האישיים שלכם. אם אתם מעוניינים שהמטבח יהיה פעיל ויתבשלו בו הרבה מאכלים, תצטרכו להיערך עם משטחי שיש עמידים וטובים. השיש הנפוץ ביותר הוא שיש גרניט המתאפיין בדוגמא טבעית ומיוחדת, מדובר בשיש שהוא עמיד בפני חום ותוכלו להניח עליו סיר חם. הוא נפוץ גם בגלל שהוא פחות תופס כתמים ולכן גם הניקוי שלו הוא קל יחסית.

 

מה חשוב לבדוק לפני רכישת משטח שיש למטבח?

לפני רכישת משטח שיש למטבח חשוב לבדוק את כל הפרמטרים. בדקו מה גובה המחיר שאתם מוכנים להשקיע למטר רבוע של שיש, אילו צרכים אתם רוצים שהשיש ימלא במטבח שלכם וכו'.

כאתם מגיעים לחנות התחילו לבדוק ולמפות את הדוגמאות הקיימות. בדקו פרמטרים שונים ומקיפים כמו:

  • מחיר השיש
  • נראות השיש – מט או מבריק
  • איכות – עמיד בחום, טבעי או לא
  • עמיד בפני חיתוכים ושריטות
  • עיצוב – מהי הדוגמא המתאימה לחלל המטבח שלכם
  • קל לניקוי – שימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים על משטח השיש
  • האם קיימת אחריות על השיש ולכמה זמן.

 

בוחרים מתקין שיש מקצועי

בחרתם את השיש הטוב ביותר לצרכים שלכם, כעת אתם מחפשים מתקין שיתקין את השיש במטבח שלכם וכאן חשוב לדעת כי קיימת חשיבות קריטית למתקין מקצועי שיודע את העבודה. כי גם אם יש לכם את השיש המומלץ ביותר, כל עוד והוא לא מותקן בצורה יעילה ונכונה, אתם לא יכולים ליהנות ממנו כראוי ולכן חבל לפנות למתקין לא מקצועי מספיק. פנו למתקין שיש בעל מקצועיות וניסיון בתחום.

 

לסיכום

כדי לדעת מהו סוג השיש המומלץ חשוב להכיר את צרכי המטבח בו מעוניינים להתקין את השיש. כאן סיכמנו בקצרה את הפרמטרים שכדאי לבדוק לפני בחירת שיש. וראינו כי השישים הנפוצים למטבח הם שיש טבעי או שיש גרניט פורצלן. ראינו כי בבחירת חנות לשיש כדאי לוודא שמדובר בספק שיש מורשה וקיין מבחר גדול לבחירה. אז שיהיה בהצלחה!

שיש למטבח

 

מה היה לנו עד עכשיו?
אינסטלציה בבנייני מגורים
אינסטלציה בבנייני מגורים

אינסטלציה היא חלק חשוב בכל בניין מגורים. היא אחראית על אספקת מים, ניקוז ופסולת. מערכת אינסטלציה תקינה חיונית לבריאות,

הכירו את הקייטרינג של דלי'ס!

בכל הנוגע לאירוח אירועים, איכות הקייטרינג יכולה להשפיע משמעותית על החוויה הכוללת. דלי'ס הוא ספק שירות קולינרי בעל שם