נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך לשמור על בגד לאורך זמן

חורים בגדלים שונים, צבעים דהויים ושבירה של ריצ'רץ' הם רק חלק מהתסמינים של שימוש לקוי בבגדים שלכם. מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג בפניכם את הטיפים שיאפשרו לכם לשמור על הבגד לאורך זמן. הישארו כאן ותגלו מה עליכם לעשות באופן תדיר וממה כדאי להימנע.

 

תבטלו את אפשרות הסחיטה במקרה הצורך

מכונת הכביסה הביתית שלכם מנקה את הבגדים, תוך ביצוע פעולות שונות. חשוב שתדעו שיש פעולה מסוימת שעשויה להרוס לכם את הבגד תוך זמן קצר. מדובר כמובן בסחיטה שעלולה לגרום לדהייה של הצבע ולפגוע בגמישות הבד. זו הסיבה שהבגדים שלכם יוצאים מהמכונה בגוון אחר כשהם קשים למגע. שלב זה נחשב לחיוני במקרים מסוימים, משום שהוא תורם לייבוש מהיר של הבגדים, אך הוא גורם לנזק רב. לכן, נמליץ להפעיל את מכונת הכביסה ללא שלב הסחיטה או תוך ביצוע סחיטה קצרה. טיפ זה נכון במיוחד עבור כביסות של בדים עדינים כמו משי.

 

מכונת כביסה ביתית

 

רכשו בגדים איכותיים

בחירה בבגדים שעשויים מבד איכותי תפחית את הצורך בקריאת מדריכים כמו זה. אם מצאתם את עצמכם זורקים בגדים רבים לפח בתקופה, עליכם להבין את הרמז. שכן, תצטרכו להשאיר מאחור את חנויות הבגדים ששימשו אתכם עד היום ולפנות מעתה ואילך למותגים מוכרים ונחשבים. שכן, אלה יאפשרו ליהנות מבגדים מעוצבים ושקט נפשי. כדאי שתגלשו עוד היום לאתר H&M אונליין ישראל שמרכז את כל הבגדים העדכניים שיישמרו לאורך שנים.

 

תשתמשו בשקית רשת ייעודית לכביסה

סביר להניח שראיתם לא פעם את שקיות הרשת, אך לא ידעתם מה טיבן. אם כך, זה הזמן להכיר בשקיות שישנו את חייכם. נסביר שהן שומרות על בגדים שמאופיינים בטקסטורות עדינות במיוחד, לדוגמא:

  • תחתוני תחרה
  • גרביונים
  • חזיות
  • גרביים
  • חולצות מכופתרות ועוד

 

שימוש ברשת זו תאפשר לכם ליהנות מבגדים רכים ונעימים למגע. לצד זאת, תוכלו להיות בטוחים שהגרביים והפריטים הקטנים לא ייעלמו בתוך הרי הכביסה.

 

קנה בגדים איכותיים

 

תלמדו את חוקי הייבוש

כידוע, חוקי הכביסה לא נכנסו לחומר הלימודים של בית הספר היסודי, החטיבה והתיכון. כך שרבים מאתנו לא למדו את החוקים שיאפשרו לשמור על הבגד לאורך זמן. שכן, מדובר בעניין שנלמד במהלך החיים. זו ההזדמנות לגלות שיש כלל חשוב שיפחית את הסיכוי ליצירת נזקים וקמטים. מדובר בייבוש של הבגדים על גבי מתקן חיצוני שאין בו שמש ישירה. הימנעו מהעברת הבגדים למייבש הכביסה שעלול לייבש את הבגד לחלוטין ולגרום לו להתקשות ולהתכווץ.

 

לסיכום

כל אחד צריך להכיר ב – 4 הטיפים שהוצגו במדריך הנוכחי, משום שהם מאפשרים לשמור על הבגדים לאורך זמן. בשלב זה אתם מכירים במידע החשוב, כך שתצטרכו רק ליישם אותו באופן יום יומי וליידע את הקרובים שלכם אודותיו, כדי לעשות טוב לאחרים.

כללי ייבוש

מה היה לנו עד עכשיו?
אינסטלציה בבנייני מגורים
אינסטלציה בבנייני מגורים

אינסטלציה היא חלק חשוב בכל בניין מגורים. היא אחראית על אספקת מים, ניקוז ופסולת. מערכת אינסטלציה תקינה חיונית לבריאות,

הכירו את הקייטרינג של דלי'ס!

בכל הנוגע לאירוח אירועים, איכות הקייטרינג יכולה להשפיע משמעותית על החוויה הכוללת. דלי'ס הוא ספק שירות קולינרי בעל שם